İnsanlık var oldukça ve var olmaya devam ettikçe psikoloji bilimine olan ihtiyaç da varlığını sürdürecektir. Bizler de bu ihtiyacın bilincinde etik kurallar çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hayatın içinde var olan zorluklar, geçmiş yaşantılar, kişisel gelişim ve bunun gibi konularda danışanlarımıza hizmet verebilmek için Türkiyenin en saygın uzmanlarıyla hizmet vermekteyiz.

Yetkinliğe ve yeterliliğe önem vermekteyiz. Ekibimiz, alanında tecrübeli, mesleki gelişime açık uzman psikiyatrist ve psikologlardan oluşmakta ve bilimsel bilgiler ışığında yollarına bizimle devam etmektedirler.

Çalışmalarımızın amacı; danışanlarımızın geliş nedenleri ve kendine özgü sorunları doğrultusunda, en yüksek yararı sağlayabilmek ve bunu yaparken mesleki sorumluluklarını yerine getirmektir. Bu sorumlulukların başında gizlilik ilkesi gelmektedir. Danışanlarımızın kimlik bilgilerinin ve mahremiyetlerinin korunması ekibimizin sorumluluğu altındadır. Bu ilke, kişinin kendine ya da bir başkasına zarar verme durumunda, yine kişinin bilgisi dâhilinde askıya alınabilir.

Ekibimiz; doğruluk, dürüstlük ve tarafsızlığa önem vermektedir. Bizler, eğitim ve uzmanlık alanlarımız dâhilinde çalışıp, uzmanlık alanlarımız dışında olan başvuruları gerekli uzmanlara yönlendirmekteyiz.

Bütün bu prensiplerin ötesinde, “İnsan haklarına saygı ve ayırımcılık yapmamak”, insanlığa dair en önemli hassasiyetimizdir. Yaş, kimlik, cinsiyet, cinsel kimlik, cinsel tercih, etnik köken, din, mezhep, sosyoekonomik düzey gibi hiçbir ayrımcılığa yer vermemekteyiz.

+90 (216) 456 44 44 | bilgi@senpsikoloji.com