[ 29-09-2016 19:11 / 29-09-2023 19:11 ]

Dikkat, Zekâ ve Düşünme Becerileri Eğitimi

Günümüzde dikkat dağınıklığı ve benzeri sebeplerin birleşimiyle çocuklarımızın zihinsel kapasitelerini tam olarak kullanamamaları birçok ailenin ortak sorunudur. Bu eğitimin öne çıkan yönü sunumda kurguların uygulamaya yönelik somut örneklerle yapılmasıdır. Verilen bu eğitimlerde; dikkat becerilerinin bilişsel gelişime etkisi, dikkat geliştirme çalışmalarının kapsamı, dikkat geliştirme etkinlikleri, oyunları, materyalleri, çocuklarda üretkenliği ortaya çıkaran eğitim ortamı, düşünme becerisini geliştiren temel stratejiler, sorun çözme ve geleceğe yönelik sorun çözme tekniği, bebeklikten itibaren zekânın gelişimi ve çocuklarda zekâ gelişimi için, hayal gücünün önemi gibi farklı konular üzerine eğitmen ve ailelere yönelik rehberlik çalışmaları yapılmaktadır.

Eğitimimize Katılmak için formu doldurunuz

Ad Soyad (*):
Telefon (*):
E-Posta (*):
Katılabileceğiniz Diğer Eğitimler:
Dikkat Eğitimleri
Sertifikalı Oyun Terapisi Eğitimi
Güvenlik Kodu (*):
guvenlik
Güvenlik Kodu Giriniz (*):

Diğer Eğitimler


Dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğunun tedavisi üzerine merkezimizde Dikkat Gelişim eğitimleri başlamıştır. Dikkat Gelişim eğitiminin sonucunda gözlenebilen kazanımları şu şekilde sıralayabiliriz Okuduğunu ve dinlediğini rahat bir şekilde anlayabilme, Dikkat, konsantrasyon, odaklanma ve ...
Detaylı Bilgi >>>
Kurumumuzda Uz.Psk. Şükrü Alkan ile sertifikalı oyun terapisi eğitimimiz 30 Temmuz 2016'da başarıyla son buldu. Eğitimi alan misafirlerimize ilgileri için teşekkür ederiz.
Detaylı Bilgi >>>
+90 (216) 456 44 44 | bilgi@senpsikoloji.com